Tkaniny gładkie

Tkaniny gładkie

Hurtownia tkanin „Ultex-pol” proponuje wysokiej jakości tkaniny, utrzymane w różnorodnej kolorystyce. Oferowane tkaniny z pewnością nadają się do tworzenia unikatowych produktów dla dzieci i nie tylko. Cechą charakterystyczną tkanin w asortymencie Hurtowni „Ultex-pol” jest estetyka wykonania oraz trwałość.

Tkaniny z przeznaczeniem do druku, podobnie jak drukowane, zachowują doskonałe parametry wytrzymałościowe i można je z powodzeniem stosować do szycia wózków oraz różnego rodzaju akcesoriów dziecięcych tj. śpiworki dla dzieci do sanek i wózków, toreb i plecaków. Dzięki różnorodnej kolorystyce tkaniny gładkie można zastosować również w akcesoriach dla zwierząt m.in. przy szyciu legowiska dla psa, legowiska dla kota oraz ochraniaczy, derki i czapraków dla koni.
Wytrzymałość i odporność tkanin pozwala na ich zastosowanie także w meblarstwie m.in. do obić pufy, sofy, kanapy czy fotela. Wodoodporne właściwości tkanin pozwalają na wykorzystanie ich przy produkcji akcesoriów rowerowych, huśtawek, hamaków, a nawet leżaków czy poduszek ogrodowych.

Nasze materiały wyprodukowano w Polsce, posiadają międzynarodowe certyfikaty. Tkaniny nie zawierają żadnych szkodliwych substancji i związków chemicznych. Są nieszkodliwe i bezpieczne dla skóry dziecka. Prezentują najwyższą światową jakość, potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tkanin do druku – jesteśmy przekonani, że spełni on Państwa oczekiwania!
Naszym Klientom zapewniamy możliwość projektowania wzorów i kolorów pod indywidualne zamówienia.

1164/453
dzwoneczekNowość
1165/454
dzwoneczekNowość
1167/456
dzwoneczekNowość
1166 455 22`
+ kolory
1166/455
dzwoneczekNowość
1155 447 788`
+ kolory
1155/447
dzwoneczekNowość
1065/2572
1130 Metaliczna niebieska nitka
1128 Metaliczna czerwona nitka
1137 029`
+ kolory
1137
dzwoneczekNowość
Przejdź do strony:
Hurtownia tkanin na artykuły dziecięce: tkaniny bawełniane, poliestrowe, do druku, wodoodporne, na wózki dziecięce, bawełna sukienkowa | Ultexpol Częstochowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij