Studio projektowe

Hurtownia tkanin ,,Ultex-pol” posiada nowoczesne studio projektowe, w którym realizuje fantastyczne i unikatowe wzory tkanin. Wieloletnie doświadczenie firmy w branży włókienniczej pozwala na opracowanie niebanalnych i z pewnością niepowtarzalnych wzorów, które ożywią i wypełnią przestrzeń wielu wnętrz. Różnorodna kolorystyka, światowa jakość potwierdzona certyfikatami oraz wszechstronne zastosowanie wyróżnia tkaniny ,,Ultex-pol” wśród innych tkanin.

Studio Category Photo

Firma ,,Ultex-pol” zatrudnia grono profesjonalnych plastyków. To właśnie dzięki zaangażowaniu i zamiłowaniu do piękna naszych plastyków jesteśmy w stanie wykonać nadruk każdego wzoru na rożnych rodzajach tkanin, tak jak na poniżej zamieszczonych przykładach. Nasi plastycy zawsze starają się nadążać za nowymi trendami i wymaganiami rynku. Nasza firma uczestniczy w wielu światowych imprezach targowych, na których prezentowane są obowiązujące trendy we wzornictwie tkanin. Nasze tkaniny nie tyko dobrze wyglądają, ale także doskonale spełniają swoje funkcje użytkowe. Nowoczesna technologia oraz nowoczesny park maszynowy pozwala na tworzenie efektownych i przede wszystkim oryginalnych wzorów tkanin.  Zawsze chętnie służymy pomocą w zakresie doboru odpowiednich tkanin i wzorów dla naszych Klientów. Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi, że możemy realizować dla Państwa wszystkie, nawet te najbardziej wymagające projekty.

Niebanalny pomysł
Niebanalny pomysł
Zamienimy Twoje pomysły w wyjątkowe tkaniny
Profesjonalna realizacja
Profesjonalna realizacja
Realizujemy wszystkie, nawet najbardziej wymagające projekty
Sukces na rynku
Sukces na rynku
Gwarantujemy wsparcie profesjonalnych plastyków
Hurtownia tkanin na artykuły dziecięce: tkaniny bawełniane, poliestrowe, do druku, wodoodporne, na wózki dziecięce, bawełna sukienkowa | Ultexpol Częstochowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij