O firmie

Wieloletnie doświadczenie

Historia firmy ,,Ultex-pol” Sp. z o.o rozpoczęła się w 1989 roku. Od tamtego czasu z roku na rok działalność firmy dynamicznie się rozwija. Firma przechodząc szereg zmian stała się podmiotem prawa handlowego. Dynamika działań oraz ciągła chęć rozwoju przyczyniła się wieloletniego już doświadczenia w handlu na rynku krajowym i międzynarodowym. Spółka ,,Ultex-pol” Sp. z o.o. stała się zarówno poważnym partnerem dla liczących się producentów w branży włókienniczej w Polsce, jak i za granicą. Hurtownia w swojej ofercie posiada bogaty asortyment tkanin: tkaniny bawełniane, drukowane, splotowe, gładkie oraz skóry ekologiczne. Tkaniny znajdujące się w sprzedaży nie zawierają żadnych niebezpiecznych substancji i związków chemicznych dzięki czemu są nieszkodliwe i bezpieczne dla dziecka. Ogromnym osiągnięciem firmy jest aktywna współpraca z fabrykami w Polsce, jak i na świecie. Hurtownia tkanin ,,Ultex-pol” zajmuje się sprzedażą tkanin z wszechstronnym zastosowaniem m.in. na artykuły dziecięce, artykuły dla zwierząt, czy też do wykorzystania w branży meblarskiej i ogrodowej.

Wszechstronne zastosowanie
Wszechstronne zastosowanie
idealne tkaniny na artykuły dziecięce
Wytrzymałe tkaniny
Wytrzymałe tkaniny
na poszycia wózków dziecięcych
Różnorodna kolorystyka
Różnorodna kolorystyka
do tworzenia unikatowych produktów
Onas Photo1

Jesteśmy trendy!

Firma ,,Ultex-pol” zatrudnia profesjonalnych plastyków, którzy starają się nadążać za nowymi trendami i wymaganiami rynku.  Zagadnienia dotyczące produkcji i technologii nowych artykułów konsultowane są ze specjalistami. branży włókienniczej. Atrakcyjne wzory i różnorodność kolorystyczna  odzwierciedla aktualne trendy oraz wysoką jakość tkanin.  Tkaniny wykonywane są pod nadzorem technologicznym. Firma ,,Ultex-pol” uczestniczy w największych światowych imprezach targowych. Wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz nowoczesnego parku maszynowego przyczynia się do tworzenia efektownych i oryginalnych kolekcji. Istotne jest również koordynowanie wymienionych działań ze strategicznymi odbiorcami firmy, ponieważ cały efekt tworzonych dla nich, oryginalnych kolekcji, zależy od właściwego dopasowania do siebie wszystkich czynników składających się na produkt końcowy.

Wszechstronne zastosowanie

Hurtownia tkanin ,,Ultex-pol” dokłada wszelkich starań, aby tkaniny były unikatowe, niepowtarzalne i przede wszystkich bezpieczne. Zaskakujące wzornictwo i kolorystyka z pewnością pozwala na wszechstronne zastosowanie i wykorzystanie tkanin. Firma zajmuje się sprzedażą tkanin na artykuły dziecięce (m.in. do szycia wózków dziecięcych, śpiworków do wózków, fotelików, chust do noszenia dzieci, pościeli, torebek, plecaków czy śpiworków do sanek),  artykuły dla zwierząt (m.in. legowiska dla psa, legowiska dla kota, ochraniaczy dla koni, czapraków i derek dla koni). Wytrzymałość i odporność tkanin pozwala na ich zastosowanie także w meblarstwie m.in. do obić pufy, sofy, kanapy, łóżka, zagłówków czy fotela. Wodoodporne właściwości tkanin pozwalają na wykorzystanie ich przy produkcji akcesoriów rowerowych, huśtawek, hamaków, a nawet leżaków czy poduszek ogrodowych. Ponadto niektóre tkaniny można wykorzystać również do  produkcji materacy gimnastycznych, łóżek rehabilitacyjnych, foteli dentystycznych czy też leżanek w gabinetach lekarskich. Hurtownia tkanin w swojej ofercie posiada także tkaniny idealne do wykonania portfeli, pasków oraz torebek zarówno damskich i męskich.

Najmodniejsze wzory
Najmodniejsze wzory
przygotowane pod okiem specjalistów
Światowa jakość
Światowa jakość
potwierdzona certyfikatami jakości i Twoją dobrą opinią :)
Laboratoryjna kontrola
Laboratoryjna kontrola
przeprowadzana przez wyspecjalizowane działy techniczne

Polskie pochodzenie, światowa jakość

Znamienną cechą towarów, którymi dysponuje hurtownia „Ultex-pol” jest ich polskie pochodzenie oraz najwyższa światowa jakość. Świadczą o tym międzynarodowe certyfikaty jakości, pozwalających im zaistnieć na wszystkich rynkach, zarówno na terenie Europy Wschodniej jak i na obszarze poszerzonej Unii Europejskiej. Firma troszczy się również o to, aby sprzedawane przez nią materiały były zgodne z normami dotyczącymi produktów przeznaczonych dla dzieci. Dostępne w naszej ofercie tkaniny są przede wszystkim bezpieczne dla skóry dziecka. Nie zawierają szkodliwych substancji i związków chemicznych. 

Hurtownia tkanin na artykuły dziecięce: tkaniny bawełniane, poliestrowe, do druku, wodoodporne, na wózki dziecięce, bawełna sukienkowa | Ultexpol Częstochowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij