Skóry ekologiczne

Skóry ekologiczne

Hurtownia ,,Ultex-pol” w swej ofercie posiada skóry ekologiczne dostępne w różnorodnej kolorystyce. Począwszy od delikatnych odcieni bieli i beżu poprzez mocne i wyraziste granaty i czernie. Dostępne w ofercie ekoskóry mają szerokość 140 cm. Wyprodukowane przy wykorzystaniu nowoczesnych parków maszynowych oraz nowatorskich technologii. Miłe w dotyku, spełniające wszystkie wymogi zarówno polskie, jak i europejskie. Nasze ekoskóry są odporne na ścieranie. Ponadto nie zawierają żadnych szkodliwych związków chemicznych.

Skóry ekologiczne idealnie sprawdzą się przy obiciach meblowych m.in. sofy, pufy czy fotela. Wykorzystać można je także przy produkcji materacy gimnastycznych, łóżek rehabilitacyjnych, foteli dentystycznych czy też leżanek w gabinetach lekarskich. Wiele modeli portfeli, pasków oraz torebek zarówno damskich i męskich wykonana jest z dobrej jakości skór ekologicznych. Idealnie sprawdzą się przy produkcji artykułów dziecięcych m.in. do szycia wózków dziecięcych, fotelików, obić krzesełek do karmienia.

Tkaniny te czyścimy dobrze wyciśniętą gąbeczką używając mieszaniny letniej wody z odrobią szarego mydła/płynu do mycia naczyń. Wyczyszczone skóry ekologiczne przecieramy suchą ściereczką. Nie polewamy tkanin wodą ani innymi substancjami czyszczącymi. Nie stosujemy detergentów mających w swym składzie naftę, alkohol, amoniak i inne środki żrące. Nie należy też stosować wybielaczy, rozpuszczalników czy zmywaczy. Nie używamy także żadnych preparatów woskujących. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą tkanin bawełnianych, drukowanych, gładkich oraz splotowych (żakardowych).

720
dzwoneczekNowość
719 34`
+ kolory
719
dzwoneczekNowość
1023 7`
+ kolory
1023
714 69
+ kolory
714 Skóra ekologiczna metaliczna
710 241
+ kolory
710 Skóra ekologiczna
dzwoneczekNowość
715 261 (2)
+ kolory
715 Skóra ekologiczna gładka
715 261
+ kolory
715* Skóra ekologiczna wyciskana (wzór)
711 6
+ kolory
711
707 7
+ kolory
707
Hurtownia tkanin na artykuły dziecięce: tkaniny bawełniane, poliestrowe, do druku, wodoodporne, na wózki dziecięce, bawełna sukienkowa | Ultexpol Częstochowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij