Hurtownia tkanin „Ultex-pol” oferuje nowoczesne tkaniny wodoodporne w nasyconych i ciekawych kolorach oraz oryginalnych wzorach. Są to wysokiej jakości tkaniny poliestrowe pokryte specjalnym środkiem wodoszczelnym lub wodoodpornym, przyjazne i bezpieczne dla dzieci.

Tkaniny wodoodporne mają wiele zastosowań, ze szczególnym uwzględnieniem wózków dziecięcych, akcesoriów do wózków, parasoli, nosidełek, huśtawek, różnego rodzaju pokrowców, akcesoriów rowerowych, plecaków, toreb sportowych itp.

Dzięki odporności na działanie wody i czynników atmosferycznych wyroby z oferowanych przez nas tkanin wodoodpornych doskonale spełniają swoją rolę, z powodzeniem mogą być użytkowane w warunkach zewnętrznych, charakteryzuje je także wysoka wytrzymałość i trwałość.

Wszystkie nasze tkaniny spełniają wysokie normy jakości, można z nich tworzyć modne i niepowtarzalne wyroby, łączące estetykę z doskonałymi parametrami technicznymi. Wyjątkowa różnorodność, bogata paleta barw i biblioteka wzorów to znaki rozpoznawcze tkanin wodoodpornych oferowanych przez Hurtownię tkanin „Ultex-pol” z Częstochowy. Serdecznie zapraszamy także do skorzystania z naszej oferty tkanin do druku!